Babyaja to mała, rodzinna firma, której początki sięgają 2001 roku. Wtedy to szyliśmy pierwsze pieluszki wielorazowe. Artykuły powstawały w domowym zaciszu szyte przez "AJE" na użytek własny oraz sąsiadów. Z czasem dodawaliśmy nowe produkty do naszego asortymentu. Nie sądziliśmy, że chęć pomocy innym przerodzi się w założenie firmy, która miała szerzyć wielopieluchowanie maluszków. Po 2 latach naszej działalności nadarzyła się okazja aby wysłać nasze towary za granice. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Regularnie wysyłamy duże paczki naszych artykułów do krajów Unii Europejskiej. Byliśmy zadowoleni, że pieluszki zdały egzamin w tych krajach, gdzie mamy mocno stawiają na jakość materiałów użytych do produkcji pieluszek. W 2019 roku napełnieni energią oraz doświadczeniem postanowiliśmy stworzyć własną stronę internetową i ruszyć ze sprzedażą w Polsce.

Znając już potrzeby mam oraz dzieci wiedzieliśmy, że nasze artykuły wejdą na polski rynek z przytupem. Pierwsze miesiące były ciężkie, no bo jak to nikomu nieznana firma nagle oferuje pieluchy w super jakości i dobrych cenach. Niektórych mogło zniechęcić nieznajomość marki, ale nasza determinacja doprowadziła do tego, że teraz ludzie chętnie zmawiają, a przy tym chwalą sobie produkty i polecają naszą firmę.

Jako pierwsi na rynku pokazaliśmy tetrę niebieloną o gramaturze aż 215g/m2! Dodatkowo posiadamy tetrę niebieloną o gramaturze 185g, 145g, tetrę lux, flanele niebieloną ekologiczną o gramaturze 175g/m2 oraz flanele w różnych kolorach oraz rozmiarach.

Szyjemy również wkłady chłonne, płatki kosmetyczne wielorazowe.

Do produkcji naszych artykułów używamy materiałów polskiej produkcji, najwyższej jakości.

Cechą szczególną naszej marki to z pewnością szycie pieluszek z pasją przez Joannę "AJA" Gutkowską- założycielkę i właścicielkę firmy. Poza szyciem, Joanna osobiście dobiera materiały potrzebne do produkcji pieluszek. Prowadzi też testy, aby sprawdzić jak zachowuje się produkt po praniu oraz użytkowaniu.

Podsumowując babyaja codziennie dba o matki i ich najmniejsze pociechy.